rekrutacja

Rekrutacja – Ostatnie wolne miejsca

🌟 Otwieramy drzwi do najlepszego miejsca dla Twojego malucha! 🌟
 
Czy szukasz żłobka na Pradze Południe w Warszawie, który zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, rozwijające zabawy, a także indywidualną adaptację? Przyjdźcie do Żłobka Boasowo, gdzie Twoje dziecko jest naszym priorytetem!
 
Co możemy zaoferować?
 
✨ Kameralne grupy – zapewniamy małe grupy, w których Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, cieszyć się pełną uwagą naszej kadry.
 
👩‍🏫 Wykwalifikowana kadra – nasi doświadczeni wychowawcy dbają o rozwój Twojego malucha, wspierając go na każdym etapie jego dzieciństwa.
 
🧡 Indywidualna adaptacja – rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego dostosowujemy nasze podejście do potrzeb Twojego malucha, zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.
 
🏙️ Miejsca prywatne i miejskie – niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy i płacisz tu podatki czy też nie.
 
🍏 Zdrowe i smaczne wyżywienie – nasze menu przygotowywane jest przez doświadczonego dietetyka, uwzględniając potrzeby rozwojowe dzieci. Dzięki temu Twoje dziecko dostaje pełnowartościowe posiłki, które wspierają jego rozwój.
 
Zaufaj nam, by zapewnić Twojemu dziecku doskonałe warunki rozwoju i zabawy!
 
📞 Zadzwoń do nas już teraz pod numerem 787-787-322 lub odwiedź naszą stronę internetową www.bobasowo.com.pl i dowiedz się więcej!
 
#ŻłobekBoasowo #WarszawaPragaPołudnie #DzieciństwoZaufanieRozwój
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego żłobka i dołączenia do naszej wspaniałej społeczności rodziców i dzieci!
 
#żłobek #pragapołudnie #placszembeka #nursery #bobasowogdecka #bonżłobkowy #wolnemiejsca #rekrutacja #zajęciadladzieci #parkznicza #opiekanaddziećmi