Kadra

Kadra Bobasowa to zespół doświadczonych, kreatywnych i zaangażowanych opiekunów, lektorów, instruktorów oraz specjalistów, dla których praca z dziećmi jest pasją.

Celem pracy naszej kadry jest życzliwość, efektywna edukacja, kreatywność, spójność stosowanych form i metod pracy z dziećmi oraz oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku współpraca z rodzicami. Synergia rodziny i placówki wypływa na budowanie atmosfery ciepła, poczucia bezpieczeństwa dzieci i wspieranie w ich indywidualnym rozwoju. Dzięki temu tworzymy miejsce, w którym nie tylko dzieci budują swój wewnętrzny świat, ale i rodzice mogą liczyć na opiekę i wsparcie w procesie wychowawczym.

Pani Dyrektor

Łucja Wójcicka–Kozieł logopeda. Z wykształcenia jestem pedagogiem i logopedą specjalizującym się w terapii małego dziecka, moje wieloletnie doświadczenie w pracy z mały i bardzo małym dzieckiem nauczyło mnie postrzegania rozwoju dziecka jako całości dla tego w swojej pracy terapeutycznej podchodzę interdyscyplinarnie czerpię wiedzę z fizjoterapii, psychologii, neurologii itp. W pracy z małym dzieckiem podążam za nim szukając strefy najbliższego rozwoju przez zabawę i emocje uczę nowych umiejętności i wzbogacam wiedzę poznawczą jednocześnie dbając o harmonijny rozwój wszystkich obszarów fizycznego, psychicznego, społecznego i emocjonalnego.

Avatar

Małgorzata Brzezińska – psycholog. Z wykształcenia jestem doktorem psychologii. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi i ich rodzicami. Towarzyszę w rozwoju. Wspieram, gdy jest taka potrzeba.
W Bobasowie zajmuję się diagnozą psychoruchowego rozwoju dzieci i ich wspieraniem w sferze poznawczej, emocjonalnej i społecznej. Pracuję także z rodzicami w formie indywidualnych konsultacji oraz grupowych zajęć psychoedukacyjnych. Zagadnienia poruszane podczas spotkań z rodzicami to m.in. radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, niepokój o prawidłowy rozwój dziecka, kompetencje wychowawcze, rozwijanie mocnych stron dziecka.

Opiekunka

Ciocia Karolina

Ciocia

Ciocia Karolina

Ciocia

Ciocia Olga

Monika Filipek właściciel placówki. Jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją ścieżkę rozwoju zawodowego rozpoczęłam od pracy jako nauczyciel w ogólnodostępnym państwowym przedszkolu a następnie przedszkolu integracyjnym. Kolejnym krokiem w karierze zawodowej było prowadzenie żłobka oraz prywatnego przedszkola. Poszerzając swoją wiedzę zostałam pedagogiem specjalnym co umożliwiło mi utworzenie oraz poprowadzenie przedszkola i szkoły dla dzieci niepełnosprawnych.
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci oraz wielka miłośniczką zwierząt, posiadam 3 koty i 3 psy.

Logopeda

Anna Boczoń oligofrenotyflopedagog. Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie studia magisterskie
Wydział Pedagogiki oraz studia podyplomowe Psychologia i Pedagogika Przedszkolna. Zawodowo jestem pedagogiem specjalnym w przedszkolu publicznym oraz w grupie specjalnej dla dzieci z autyzmem. Prowadzę zajęcia rewalidacyjne, trening umiejętności społecznych, sensoplastyki®, terapii ręki, grafomotoryki. Na co dzień miłośniczka podróży, dobrego reportażu i gier planszowych. Otwarta na nabywanie nowych umiejętności i poznawanie ciekawych ludzi. Ceniąca u innych poczucie humoru, lojalność i tolerancję.

Avatar
Ciocia Marta

Ciocia Marta

Ciocia

Ciocia Natalia

Ciocia Ola

Ciocia Ola

Wszyscy pracownicy żłobka Bobasowo posiadają również szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Już dziś zarejestruj się i zacznij przygodę w naszym żłobku. Zapraszamy!!!

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia muzyczne, logopedyczne, z angielskiego i inne na naszym facebooku.